Kullanım Şartları

•  Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu web sitesine; www.bilmiskadinlar.com web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.
Bilmiskadinlar.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 Bilmiskadinlar.com site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.
Bilmiskadinlar.com sitesi üzerinde paylaşılan tüm içerikler, resimler ve videolar tavsiye niteliğindedir, kullanıp kullanmamak kişilerin kendi insiyatifindedir. Verilen bilgilerin, önerilerin, tavsiyelerin, uygulama ve yöntemlerin kullanımı ve uygulanışından doğan tüm sonuçlar, yapan, uygulayan veya kullanan’ın kendi sorumluluğundadır. Bilmiskadinlar.com adresini ziyaret eden tüm ziyaretçiler, bunu kabul etmiş sayılır.
• Bilmiskadinlar.com sitesi üzerinde, farklı sitelerin bağlantılarına yer verilebilir. Bu bağlantılara tıklayarak gidilecek sitelerin gizlilik şartları ve kullanım koşullarındaki maddelerden Bilmiskadinlar.com sorumlu değildir. Dış bağlantılara tıklanarak gidilen sitelerin içeriğinden ve doğabilecek zararlardan Bilmiskadinlar.com sorumlu değildir.