GIDI ERİTME MASKESİ

GIDI ERİTME MASKESİ

Gıdı, halk arasında çifte çene olarak adlandırılmaktadır. Fazla kilo sonucunda oluşan gıdı problemi, kadınlar için hoş olmayan görüntü içerir. Tabi ki de gıdı sadece fazla kilodan da olmayabilir. Zamanın geçmesiyle birlikte yer çekimine karşı koyulamıyor. Kiloya bağlı olarak gıdı sarkmaları kadınlara oranla, erkeklerde daha çok görülüyor. Kadınlar da daha çok yaş ile alakalı bir problemdir. Fakat bunun çözümü artık var! Ameliyatsız ve acısız doğal yöntemlerle gıdı eritmek kolay. Kolay desek de biraz zaman aldırıyor. Ancak İstikrar sayesinde istenmeyen gıdı problemi ortadan tamamen kalkacak.

Peki gıdı neden oluşur?

Gıdı, abur cubur olarak tabir edilen yiyeceklerin yemek saatleri dışında yemek yerine yenmesinden ve spor yapılmadığı için dengesiz ve düzensiz hayattan kalandır. Spor yaparak ve düzenli beslenerek gıdı oluşumunu önleyebilirsiniz. Ancak gıdı oluşmuş ise, artık bunları yapmanın bir etkisi olmaz. Sadece oluşan gıdının büyümesi önlenir. Oluşan gıdıyı doğal yöntemlerle yani maske uygulamasıyla yok edebilirsiniz.

Gıdı Eriten ve Sarkmasını Engelleyen Maske

Kullanılacak Malzemeler

2 yemek kaşığı toz sumak
1 adet yumurta akı
1 kalıp saf beyaz sabun

Yapılışı ve Uygulanışı

Önce bir kasenin içerisine saf beyaz sabunu rendeleyin. Rendelenen sabunun üzerine toz sumağı ekleyin ve son olarak yumurtanın sarısı ve beyazını ayırarak, beyazını da karışıma ilave edin. Karışımı tahta kaşık yardımıyla iyice birbiriyle özleşene kadar karıştırın. Yapılışı oldukça basit ve pratik bir maskedir. Hemen ardından temiz beyaz bir tülbenti uzunlamasına katlayın. Katlanan tülbentin üzerine hazırladığınız karışı dökerek yağdırın. Çok fazla karışımı dağıtmanıza gerek yok, çenenizi yani gıdınızı kapatacak kadar yağdırmanız yeterli olacak. Uygulama aşamasına geldiğiniz de ise, tülbenti gıdı problemi olan yere getirerek bağlayın ya da sarın. Haftada 3 defa bu maskeyi uygularsanız, harika sonuçlar elde edeceksiniz. Aynı zamanda kırışıklıklarında yok olduğunu göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir