GÖBEK VE KARIN YAĞLARINI ERİTEN KÜR TARİFİ

GÖBEK VE KARIN YAĞLARINI ERİTEN KÜR TARİFİ

Göbek ve karın etrafında toplanan yağlar hiç hoş olmayan görüntüye sebebiyet vermektedir. Göbek ve karın yağları son zamanlarda sadece kadın ve erkekler de değil, artık çocuklarda dahi görülmeye başlandı. Kişiler zayıf olsalar dahi göbek çevresinde mutlaka bir yağlanma görülmekte. İnce giyilen kıyafetlerin altında daha çok belli oluyor. Fakat bunlardan kurtulmak artık kolay. Bölgesel zayıflama destekli ve yoğurt, limon ve pul biber kürü ile kısa süre içerisinde istediğiniz gibi dümdüz göbek ve karına sahip olabileceksiniz. Ancak bu küre başlayıp olmadı diyerek hemen yarıda kesmeyin. En az 2 hafta denemeniz gerekmektedir. Zaten bütün diyet programları ve kürler 2. haftanın sonunda etkisini göstermeye başlar. Metabolizmanın alışma süreci vardır ve belli sürenin sonunda istenilen sonuca varılmaya başlanır. Kısa sürelerde etkili sonuçlar beklemek, intihar gibi olur. Aşırı kiloların kısa sürede verilmesi de böyledir. Düzenli beslenme ve sağlıklı, kontrollü verilen kilo sadece etki sağlar. Bunların dışındakiler sadece anı kurtarır ve bırakıldığı an, misliyle geri alınır. Bölgesel problem olan göbek ve karın yağları için mucizevi kür olan yoğurt, limon ve pul biber kürünün yapılışına gelelim…

Öncelikle zayıflamada yoğurdun etkisini bilmeyen yoktur. Metabolizmayı hızlandırdığı için diyet programlarının vazgeçilmezlerindendir.

Pul biber kullanamayanlardan iseniz, alternatif olarak zerdeçal kullanabilirsiniz. Zerdeçalın faydaları arasında, karaciğerde biriken yağların erimesinde ve karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesinde çok etkili bir baharattır.

Yoğurt sevmiyorsanız, limon ve su ile de bölgesel zayıflama sağlayabilirsiniz. Limonlu su, en iyi alkali su olduğu unutulmamalıdır.

Gelelim yoğurt, limon ve pul biber ya da zerdeçal kürünün yapılışına.

Kullanılacak Malzemeler

4 yemek kaşığı yoğurt
Yarım adet limonun suyu
1 çay kaşığı pul biber ya da zerdeçal

Yapılışı

Bir kasenin içerisine yoğurdu koyun, üzerine yarım limonun suyunu sıkın ve son olarak pul biber ya da zerdeçalı ekleyerek iyice karıştırın. Taze olarak tüketilmesi gerekli.

Gece yatmadan 30 dakika önce yenmesi gerekmektedir. En az 2 hafta kesintisiz olarak uygulanmalıdır. 2 haftanın sonunda vücudunuzdaki değişimi gözlerinizle göreceksiniz. Önemli olan tek ayrıntı, düzenli ve eksiksiz olarak karışımı uygulamaktır. Şifa olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir