UZAK DURULMASI GEREKEN ERKEK TİPLERİ

UZAK DURULMASI GEREKEN ERKEK TİPLERİ

Her kadının çocukluğundan beri hayalidir, beyaz atlı prensi… Günün birinde onu bulacağını bekler ve hep bulmanın hayalini kurar. Ancak her önünüze çıkan kişinin o olmama ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir. Şimdiler de bakıyoruz da kimse aşkın peşinden değil, heveslerinin peşinden gider olmuş. Günübirlik ilişkiler, anlık hevesler ya da ortam yapma çabalarına karşılık yaşadıklarına ilişki deniliyor. Öncelikle şuna açıklık getirilim ki; aşk ne bir hevestir, ne de çıkarlar doğrultusunda yaşanan duygu. Karşınızdaki kişiyi önce duruşuyla, konuşmasıyla ve bakışlarıyla değerlendirin. Tabi ki de dış güzellikte önemli ama öncelik daima iç güzelliğidir. Dış görünüş kişilere geçici olarak ödünç verilmiştir. Zaman içerisinde kaybedilir, ancak kalbin ve ruhun güzelliği ebedidir. Her gördüğünüz kişiye aşık olamazsınız. Kalp sadece bir kişi için çarpar. Aslında kalp hep çarpar da, önemli olan ritminin değişmesi… Sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz kişiyi bulduğunuzda ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyin. Kimseyi de ön yargıyla değerlendirmeyin. Doğru erkeği bulmak zordur. Bazen aramadan bulursun, bazen uzun yıllar sonra bulursunuz. Her kadın şanslı değildir. Peki bulduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte onun bir tarifi yoktur. Zaten şimdiler herkes her gördüğüne hayatımın aşkı diyor, 3 gün sonra bir başkasını yanında görebiliyoruz. Aşk diye tabir ettiğiniz duygu bu değildir. Siz sadece kelimeyi alet ediyorsunuz, heveslerinize. İki kişilik bir aşkı tek başınıza yaşayabiliyorsanız, gerçek aşk kelimesinin de duygusunun da ne anlama geldiğini işte o zaman anlayacaksınız. O zamana kadar acele etmeyin. Belki sonra her şey için çok geç olabilir…

Evet uzak durulması gereken bazı erkek tipleri vardır. Bunları sizler için araştırdık, bakalım hangi erkek tiplerin uzak durmak gerekiyor;

  • Cimri Erkek Tipi 
Cimri Erkek Tipi

Cimri Erkek Tipi

Cimri erkekler sizi üzer kızlar. Paraları sadece kendi için vardır. Sinemaya gitmek istersiniz hep bir işi çıkar ya da halk günleri tercih eder. Yemek yedikten sonra hesabın gelmesiyle ya işi çıkar, ya da tuvalete gider. Hatta hep bozuğu yoktur ve hesabı sizin üzerinize yıkar. Önce bunların gerekçelerine bakın. İlişki de kesinlikle senin paran, benim param yoktur. Bir bütün iseniz artık hayatında müşterek olduğunu unutmayın. Eşler tabi ki de her daim birbirlerine destek çıkacaklar. Ancak bu durum suistimal edilmeye başlandığında o işin sonu pek hayırlı değildir. Bunun dışında kadında sinemaya, kafeye, yemeğe ya da bir başka aktivitelere götürebilir. Sonuçta hayat gibi, parada ortaktır.

  • Kas Delisi Erkek Tipi
Kas Delisi Erkek Tipi

Kas Delisi Erkek Tipi

Bu tip erkekler kasları sayesinde bütün kızları tavlayabileceklerini düşünürler. Bu erkeklerin sadece beyin kasına ihtiyaçları olduğunu hatırlatın ve oradan uzaklaşın. Evet spor yapmak şart. Ancak abartmamak kaydıyla. Kendisini sürekli öven erkekler kas yığınlarıdır. Sadece kendilerinin ön planda olmalarını isterler ve bunu hiçbir kadın istemez.

  • Rahat Erkek Tipi
Rahat Erkek Tipi

Rahat Erkek Tipi

Hiçbir zaman söz vermezler ama vermiş gibi yaparlar. Gelecek 10 yıl hakkındaki planlarını anlatırlar ancak içerisinde hiçbir zaman siz olmazsınız. Daima işi vardır, hep yoğundur. Biraz rahat bırak üstüme gelme cümleleriyle vicdan yaparlar. Halbuki tamamen rahat erkeklerdir. Sigarasını yakar ve sadece ihtiyaç duyduğunda arar. Onun dışında umurunda dahi olmazsınız. Boşuna zorlamayın o erkekten adam olmaz.

  • Fazla Mükemmel Erkek
Fazla Mükemmel Erkek Tipi

Fazla Mükemmel Erkek Tipi

Mükemmel erkek var mı? Tabi ki de yok! Hemen telaşa kapılarak heyecan yapmayın. Sadece kendilerini öyle gören, burnu bir karış havada erkeklerdir. Fiziki olarak mükemmel erkek olabilir. Ancak onlarda oldukça tehlikelidirler. Günübirlik ilişki peşindedir. Evinin babası olmayı hiçbir zaman düşünmezler. Bu sebeple hemen ondan koşarak uzaklaşın.

  • Her Zaman Farklı Erkek Tipi
Her Zaman Farklı Erkek Tipi

Her Zaman Farklı Erkek Tipi

Bu tip erkekler kendini beğenmiş erkeklerdir ve daima ikinci bir partnere açıklardır.

  • Asık Sürat Erkek Tipi

Soğuk tavırlar sergiler ve tabir-i caizse yüzü 5 karış asık tiplerdir. Gülümserse sanki kıyamet kopacakmış gibi davranırlar ve etraftaki bütün enerjiyi emerler. Bütün hayatınız onu güldürmeye uğraşarak geçecek ve yinede ne yaparsanız yapın asla gülmeyecektir. Siz en iyisi yol yakınken sizinle birlikte kahkahalar atan birini bulun.

  • Ben Keyfim Kahyası Erkek Tipi
Ben Keyfim Ve Kahyası Erkek Tipi

Ben Keyfim Ve Kahyası Erkek Tipi

Bu tip erkekler salon beyefendisi tarzında takıldıklarını düşünürler. Halbuki kesinlikle alakası yoktur. Tamamen kendini düşünen tiplerdir. Egosunun tavan yaptığı ve sizi her daim kendisinden altta görmeye kadar gider. Kendisini her şeyin üzerinde tutar ve sizi hep küçümser. Hatta sizi kendi cümlelerinizle vurur. Yani yapacağınız yanlış telaffuz yüzünden sizinle alay eder ve hatta hareket dahi edebilir.

  • Ana Kuzusu Erkek Tipi
Ana Kuzusu Erkek Tipi

Ana Kuzusu Erkek Tipi

Her şeyin fazlası zarar. Evet erkeklerin ilk aşkı anneleridir. Ancak arayı bulmak gerekir. Dengeyi bulamayan erkek ilerde de bu şekilde yapacaktır. Annesinin daima kontrolünde gidecek olan bir ilişkiniz olacak. Arkasını daima annesi toparlayan bir erkeğin sorumluluk alması oldukça imkansızdır. Eğer sevdiğiniz kişinin annesiyle vakit geçirmesini istemiyorsanız bu tip erkekler sizin için değillerdir. Çünkü bunlar gittiğiniz her yere annesininde gelmesini isterler ve bunu da her kadın istemez. Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; kişiyi gerçekten seviyorsanız annesini de seveceksiniz. Çünkü size o kişiyi veren o annedir. Annesiyle daima iç içe olacaksınız ve her daim beraber vakit geçireceksiniz.

  • Yalancı Erkek Tipi 
Yalancı Erkek Tipi

Yalancı Erkek Tipi

Siz zeki kadınlar erkeğin yalan söyleyip söylemediğini elbette anlarsınız. Yalan söyleyen erkek daima tehlikelidir. Güven bir kere sarsıldı mı artık geri gelmez. Hep bir soru işareti yaşanır. Bu sebeple yalanını yakaladığınız bir erkeğin yanından hemen uzaklaşın.

  • Flört Eden Erkek Tipi
Flört Eden Erkek Tipi

Flört Eden Erkek Tipi

Bu tip erkekler tabir-i caizse uçan sineğe dahi acaba gözüyle bakarlar. Yanındakiyle olmak yerine gözü hep dışarıdadır. Daha siz ne olduğunuzu anlamadan üzerinize demetlerce çiçek koklamış olacaktır. Bu tip erkekler kendinize olan güveninizi yok ederler ve daima şüphe içinde olmanıza sebep olurlar.

Evet yukarıda sizler için hangi erkeklerin tehlikeli olduklarını paylaştık. Bu tip erkekler sadece anı yaşarlar ve kesinlikle ilerisini düşünmezler. Bir kızın duygularıyla oynamanın ne demek olduğunu bilmeden. Tabi şimdi söylemeden de geçemeyeceğim ki, zararı hep hemcinslerimiz veriyor. Tek suç erkeklerde de olmasa da bu gözle bakmıyoruz. Genel olarak değerlendirildiğinde kimseyi tanımadan kendinizi açmayın. Her gördüğünüze ölüp bitmeyin. Çünkü aşk bu değil. Aşık olduğunuza inandığınızda şöyle düşünün; eğer günün birinde ayrılırsanız dahi hala sevmeye devam edecek misiniz? Dönmeyecek birisini hala sevmek? Aşkı tek başınıza yaşayabilecek misiniz? Eğer bu soruların cevaplarının hepsi evet ise o kişi için her şeye değer ve sonuna kadar gidin. Gerisi hikaye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.